Kerkdiensten


dovendienst / gecombineerde dienst / livestream / aanmelden

Wekelijks terugkerende videodiensten

Soms kan het vorokomen dat er geen tolk bij de vaste diensten beschikbaar is. Klik dan gerust door op een andere dienst.

9.30

Putten Hersteld Hervormde Kerk

10.00

Amersfoort Baptisten

10.30

Dordrecht NGK Open Hof

11.00

Veenendaal Mozaiek

16.30

Putten Hersteld Hervormde Kerk

zaterdag 25 maart

15.15

Hoogeveen Het Oor

ds.A.Dingemanse

zondag 26 maart

10:00

Amsterdam Bethelkerk

10:00

Delft Vierhovenkerk (zaal9)

E. Krooneman

10:00

Groningen Clubhuis

Ds. M. Visser

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. E.J.B. de Groot - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Dhr. H.Borghuis - tolk

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk

Mevr. Ds.M. Hofma - tolk

zaterdag 1 april

16:00

Almelo CGK Eben Haëzer

Ds. A. Dingemanse

15:00

Gorinchem Johanneskerk

Ds.Wim Otte - tolk - HA

zondag 2 april

10:00

Alphen aan den Rijn Goede Herderkerk

Ds. F. van Dijke

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds C. Ofman - tolk

16:30

Dronten GKV De Lichtboei

Ds. Kees Smit - tolk

10:30

Ede Kapel Gelderhorst

ds A.D. Poortman - tolk - HA

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. J. Smit - tolk

16.00

Meppel CGK/Vledderstraat 7

ds.M.Visser - 4 provinciendienst passie/pasendienst

16:00

Meppel CGK De Hoeksteen

Ds. M. Visser - Passie en Pasen dienst

10.00

Voorburg Koningkerk

Ds. C. van de Meij - tolk

12:00

Woerden Kapel Weddesteyn

Mw. Henny Hordijk - Schrijftolk - tolk

vrijdag 7 april

19:30

Dordrecht Open Hof

15:00

Ede Kapel Gelderhorst

dhr. C. Ippel - Oecumenische dienst

zondag 9 april

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Bara van Pelt - tolk

10:00

Delft Vierhovenkerk

dienstdoende predikant - tolk

10:30

Dordrecht Open Hof

- tolk

10:30

Ede Kapel Gelderhorst

ds N.W. vd Houten - Oecumenische dienst - tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. G.P. de Best - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.A.Driebergen - tolk

10:30

Witmarsum Koepelkerk

Ds. J.C. Dondorp - 09.00 uur broodmaaltijd in de Hoeksteen - tolk

10.00

Zoetermeer Buurthuis "Ons Honk

Dhr. Hendrik Stevens

zondag 16 april

10:30

Ede Kapel Gelderhorst

Dhr H.D. Stevens

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. A. Ravensbergen - tolk

10:00

Urk G.K. de Poort

Eigen predikant - tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

Pastor M. Hofman - tolk

9:30

Zuilichem NH Kerk

Ds.J.N. Zuijderduin - tolk

zaterdag 22 april

15.15

Hoogeveen Het Oor

ds.A.Lowijs - tolk

zondag 23 april

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds R.J. Bakker - tolk

10:00

Delft Vierhovenkerk

dienstdoende predikant - tolk

10:00

Groningen GKV de Oosterkerk

Ds. K. Smit

9:30

Houten Het Kruispunt

Ds. Bastiaan van der Wal - Schrijftolk - tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. C.K. Koekkoek - tolk

10:00

Sint Jansklooster Johanneskerk

Ds. A. Dingemanse

9:30

Veenwouden Johannesker

Ds. H. de Vries - tolk

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk

Mevr. Ds. P. van der Burg - tolk

zondag 30 april

10:30

Ede Kapel Gelderhorst

Dhr C. Ippel

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. P. Veerman - tolk

9:30

Monster Herv Gemeente Kerk

ds. M.J. Tekelenburg - tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

Dhr. H. Stevens

zaterdag 6 mei

16:00

Almelo CGK Eben Haëzer

Mevr. H. Kramer

15:00

Gorinchem Johanneskerk

Dhr. H.Kramer - tolk

zondag 7 mei

10:00

Delft Marcuskerk

dienstdoende predikant - tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. A.F. de Best - tolk

10:00

Leek PKN de Hoeksteen

Ds. E. van Gulik - tolk

9:30

Leeuwarden De Schakel

d.d. dominee - tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

Ds. A. Sterrenburg - tolk

12:00

Woerden Kapel Weddesteyn

Pastor Hendrik Stevens - Schrijftolk - tolk

zondag 14 mei

10:30

Ede Kapel Gelderhorst

Mw H. Kramer-de Jong

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. J.S. Heutink - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds. Alphen - tolk

10:00

Urk H.G. De Ark

Prop. E. Krooneman

10.00

Zoetermeer Buurthuis "Ons Honk

Ds. Adri Dingemanse

donderdag 18 mei

9:30

Almelo CGK Eben Haëzer

Drs. C. Ippel - Hemelvaartsdag

10:30

Ede Kapel Gelderhorst

ds. K.D. Smit - tolk

zondag 21 mei

10:00

Delft Vierhovenkerk (zaal9)

C.M. Veldhuizen

10:30

Ede Kapel Gelderhorst

ds J. Swager

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. W.M. Otte - tolk

14.00

Laar (D) Haupstrasse 31

ds.M.Visser - samen met Overijssel

14:00

Laar (Dld) Ev. Altreformierte Kirche

Ds. M. Visser

9:30

Langerak NH Kerk

Ds.J.Hogenhout - tolk

9:30

Leeuwarden De Schakel

d.d. dominee - tolk

10:00

Leusden De Koningshof

Pastor Hendrik Stevens - tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

J. de Haan - tolk

10:00

Wildervank PKN Wildervank

Dhr. C. Ippel

zaterdag 27 mei

15.15

Hoogeveen het Oor

ds.J.Swager

zondag 28 mei

9:30

Alphen aan den Rijn Lichtkring

Ds. A.M. van Briemen - Pinksteren - tolk

10:00

Delft Vierhovenkerk

dienstdoende predikant - tolk

10:30

Ede Kapel Gelderhorst

ds N.W. vd Houten - Oecumenische dienst - tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. W.J. Westland - tolk

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk

Mevr.Drs. M.H.E. Pullen - tolk

zaterdag 3 juni

16:00

Almelo CGK Eben Haëzer

Ds. T.J. Smink - tolk

15:00

Gorinchem Johanneskerk

Ds. C. Veldhuizen (NmG)

zondag 4 juni

10:30

Ede Kapel Gelderhorst

ds J. Swager

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. J. Smit - tolk - HA

10:00

Schipluiden Dorpsskerk

ds. E. Dibbets-van der Roest

10.00

Voorburg Koningkerk

Ds.B. Bootsma - tolk

12:00

Woerden Kapel Weddesteyn

Mw. Carola Veldhuizen - Schrijftolk

16:00

Zwolle Jeruzalemkerk

Ds. M. Visser - HA

zondag 11 juni

10:00

Alphen aan den Rijn Goede Herderkerk

Ds. W.M. Otte - HA - tolk

10:30

Ede Kapel Gelderhorst

dhr C. Ippel

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. P. van Rossum - tolk

10:00

Montfoort De Rank

Pastor Hendrik Stevens - Schrijftolk - tolk

10.00

Zoetermeer Buurthuis "Ons Honk

Ds. Kees Smit

zondag 18 juni

10:30

Ede Kapel Gelderhorst

ds K.D. Smit - tolk

10:00

Groningen s Heerenloo de Noorderbrug

Dhr. C. Ippel

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. H.C. van der Veen - tolk

9:30

Leeuwarden De Schakel

d.d. dominee - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Dhr. de Wind - tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

Ds. H.M. Marchand - tolk

zondag 25 juni

10:00

Delft Vierhovenkerk (zaal9)

ds.T. Hibma

10:30

Dordrecht Open Hof

Ds.Wim Otte - tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. D. Jongeneel - tolk

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk

Mev.r A. Lodder - tolk

zondag 2 juli

9:30

Daarlerveen GkV de Kruiskerk

Ds. M. Visser

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. H. Reitsema - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds. Bisschop - tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

- tolk

12:00

Woerden Kapel Weddesteyn

Mw. Henny Hordijk - Schrijftolk - tolk

zondag 9 juli

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. D.M. Heikoop - tolk

10:00

Urk GK de Poort

Ds. M. Visser

10.00

Zoetermeer Buurthuis "Ons Honk

Dhr. Hendrik Stevens

10:00

Zuidhorn GKV de Rank

Ds. K. Smit

zondag 16 juli

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. H. Reitsema - tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

- tolk

zondag 23 juli

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Geen dienst ivm vakantie

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk

- tolk

zondag 30 juli

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. A. Dingemanse

zondag 6 augustus

10:00

Delft Vierhovenkerk

dienstdoende predikant - tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Geen dienst ivm vakantie

zondag 13 augustus

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. A. Ravensbergen - tolk

10:00

Urk HG de Ark

Ds. A. Dingemanse

zondag 20 augustus

10:00

Delft Vierhovenkerk

dienstdoende predikant - tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Geen dienst ivm vakantie

zondag 27 augustus

10:00

Delft Vierhovenkerk (zaal9)

H. Kramer-de Jong

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. H. Reitsema - tolk

zaterdag 2 september

15:00

Gorinchem n.t.b.

Mw.H.Kramer (NmG)

zondag 3 september

10:00

Alphen aan den Rijn Goede Herderkerk

Ds. W.M. Otte - tolk

10:00

Delft Hofkerk

dienstdoende predikant - tolk

15.30

Drachten De Oase

ds.M.Visser - startzondag

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. P. van Rossum - tolk

12:00

Woerden Kapel Weddesteyn

onbekend - Schrijftolk - tolk

zondag 10 september

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. W.M. Otte - tolk - HA

zondag 17 september

10:00

Ameide Ger.Kerk

Ds.P. van Dam - tolk

10:00

Delft Vierhovenkerk (zaal9)

H. Kramer-de Jong

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. W.J. Westland - tolk

vrijdag 22 september

15.15

Hoogeveen Het Oor

ds.C.Ippel

zondag 24 september

10:00

Delft Vierhovenkerk (zaal9)

ds. W. Otte - tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. H. Reitsema - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Dhr. H. Borghuis - tolk

10:00

Onstwedde CGK Onstwedde

Ds. M. Visser

zondag 1 oktober

10:00

Delft Het Boek

dienstdoende predikant - tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dr. G. van Zanden - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.Wim Otte - tolk

12:00

Woerden Kapel Weddesteyn

Pastor Hendrik Stevens - Schrijftolk - tolk

zaterdag 7 oktober

15:00

Gorinchem Johanneskerk

Mw.H. Horden - tolk

zondag 8 oktober

10.00

2e exloerm. PKN Exloermond

ds.K.Smit

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. G.P. de Best

zondag 15 oktober

10:00

Alphen aan den Rijn Lichtkring

Ds. A.M. van Briemen - tolk

10:00

Delft Vierhovenkerk

dienstdoende predikant - tolk

10:00

Groningen PKN Immanuelkerk

Ds. A. Dingemanse

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. J. Geene - tolk

9:30

Leerdam Ger.Kerk.Vrijgemaakt

Ds. W.Schaaij - tolk

zondag 22 oktober

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. J.G. van der Windt - tolk

zaterdag 28 oktober

15.15

Hoogeveen Het Oor

ds.A.Dingemanse

zondag 29 oktober

10:00

Delft Vierhovenkerk (zaal9)

C.M. Veldhuizen

10:00

Groningen Clubhuis

Dhr. C. Ippel - Gedachtenisdienst

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. D.M. Heikoop - tolk

zaterdag 4 november

15:00

Gorinchem Johanneskerk

mr.Arie Slob - tolk

zondag 5 november

10:00

Alphen aan den Rijn Goede Herderkerk

Ds. Dibbets van de Roest

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. A. F. de Best - tolk

12:00

Woerden Kapel Weddesteyn

Ds. Frans van Dijke - Schrijftolk - HA

zondag 12 november

10:00

Delft Hofkerk

dienstdoende predikant - tolk - HA

9:30

Groningen De Fontein

Mevr. H. Kramer

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. P. Veerman - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

- tolk

10.00

Vledder Joh.de Doperkerk

ds.v.d.Dool - tolk

9:30

Waddinxveen Bethelkerk

Ds. Zeeman - tolk

zondag 19 november

10:00

Delft Vierhovenkerk (zaal9)

C.M. Veldhuizen

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. H. Reitsema - tolk

10:00

Leerdam PG.Pauluskerk

Ds. H. Markus - tolk

10:00

Leusden De Koningshof

Pastor Hendrik Stevens - tolk

zaterdag 25 november

15.15

Hoogeveen Het Oor

ds.M.Visser

zondag 26 november

10:00

Delft Vierhovenkerk (zaal9)

ds. W. Otte - tolk

10:00

Groningen s Heerenloo de Noorderbrug

Ds. M. Visser

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. J.S. Heutink - tolk - HA

zondag 3 december

10:00

Delft Vierhovenkerk

dienstdoende predikant - tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. W. M. Otte - tolk

12:00

Woerden Kapel Weddesteyn

Pastor Hendrik Stevens - Schrijftolk - tolk

zondag 10 december

10.00

Assen GKV/Noorderlicht

ds.T.van Dijk - gedachtenisdienst

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

- tolk

10:00

Sleeuwijk Ger.Kerk

Ds. C. Flier - tolk

zaterdag 16 december

15:00

Gorinchem Johanneskerk

Dhr.L.Jager - tolk

11.00

Hoogeveen Het Oor

ds.M.Visser - kerstviering

zondag 17 december

10:00

Alphen aan den Rijn De Bron

Ds. W.M. Otte - kerstfeest - tolk

10:00

Delft Hofkerk

dienstdoende predikant - tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Dhr. A. F. de Best - tolk

zondag 24 december

19:00

Dordrecht Open Hof

- tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. G.J. van Klaveren - tolk

maandag 25 december

10:30

Dordrecht Open Hof

- tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds. A.Driebergen - tolk

zondag 31 december

10:00

Delft Vierhovenkerk

dienstdoende predikant - tolk

10:00

Katwijk aan Zee Het Anker

Ds. K.F.W. Borsje - tolk