Archief kerkdiensten


dovendienst / gecombineerde dienst / livestream / aanmelden

zondag 27 november 2022

10:00

Wormerveer Prot. Gemeente Wormerveer

Ds C. Ravensbergen - tolk

zondag 13 november 2022

10:00

Delft Hofkerk

mw. J. Sneep-Oorbeek - tolk

9:30

Leerdam Ger.Kerk Vrijgemaakt

Ds.W.Schaaij - tolk

zondag 6 november 2022

10:00

Castricum Dorpskerk

Ds R. Willemsen - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

dhr.A.den Besten - tolk

zondag 30 oktober 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Bara van Pelt - tolk

11:00

Nijmegen CGKV Boskapel

Ds. Kees Smit

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk Zoetermeer

Voorganger - tolk

zondag 16 oktober 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds W. Veen - tolk

10:00

Leerdam Ned.Ger.Kerk

Ds.W.Otte (IDP) - tolk

9:30

Waddinxveen Bethelkerk

Ds. W. Verboom - tolk

zondag 9 oktober 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds T. Hibma - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.A.Driebergen - tolk

10:00

Ter Heijde Ned. Herv. Kerk

ds. mw. Verschoor

zondag 2 oktober 2022

10:00

Delft Het Boek

ds. J.C. Hardeman - tolk

19:00

Doornspijk Gereformeerde Kerk

Ds. Kees Smit

zondag 18 september 2022

10:30

Dordrecht Open Hof

Ds.W.Otte (IDP) - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

ds.A.Driebergen - tolk

zondag 28 augustus 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Bara van Pelt - tolk

zondag 7 augustus 2022

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.L de Jong - tolk

zondag 10 juli 2022

10:00

Hoorn De Octaaf

Ds J. Meinders - tolk

zondag 3 juli 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Bara van Pelt - tolk

10:00

Doornspijk Gereformeerde Kerk

Ds. Kees Smit

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.W.Otte (IDP) - tolk

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk Zoetermeer

emeritaat Ds R Algra - tolk

zondag 26 juni 2022

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk Zoetermeer

Ds Rein Algra - tolk

zondag 19 juni 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds T. Hibma - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.A.J.O.v.d.Wal - tolk

zondag 12 juni 2022

15:00

Leerdam Open Luchtdienst

Leerdam Praise - tolk

zondag 22 mei 2022

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.C.A.Streefkerk - tolk

zondag 15 mei 2022

9:30

Bruchem N.H.Kerk

ds.J.P.J.Voets - tolk

zondag 8 mei 2022

9:30

Laag Zuthem NGKV de Regenboog

Ds. A. Dingemanse

zondag 1 mei 2022

9:30

Kamperveen Hervormde Kerk

Dhr. E. Krooneman

9:30

Poortugaal Dorpskerk

ds. K.D. Smit (dovenpastor)

zondag 24 april 2022

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk Zoetermeer

Ds M vd Zwaag - tolk

9:30

Zuilichem N.H.Kerk

ds. ? - tolk

zondag 17 april 2022

10:00

Almelo CGK Eben Haëzer

Drs. C. Ippel - 1e Paasdag

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds K. Holwerda - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

ds.A.Driebergen - tolk

vrijdag 15 april 2022

19:30

Almelo CGK Eben Haëzer

Drs. C. Ippel - Goede Vrijdag

zondag 10 april 2022

10:00

Heerhugowaard De Ontmoetingskerk

Ds N.A. Gillebaard - tolk

10:00

Naaldwijk Oude Kerk

mw. M. Opgelder - tolk

zondag 3 april 2022

10:15

Doetinchem Goede Herderkerk

Ds. Kees Smit

10:00

Hoorn De Octaaf

Ds R. Kooiman - tolk

9:30

t Harde Maranathakerk

Ds. M.van Doorne - tolk

zondag 27 maart 2022

10:00

Leek PKN de Hoeksteen

Ds. A. Dingemanse

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk Zoetermeer

Ds A. Sterrenburg - tolk

zondag 20 maart 2022

10:00

Castricum Dorpskerk

Ds R. Willemsen - tolk

9:30

Emmeloord Nieuw Jeruzalem Kerk

Mw. Heidi Kramer

10:00

Tilburg Opstandingskerk

Ds.S.Blok - tolk

zondag 13 maart 2022

10:00

Delft Hofkerk

dienstdoende predikant - tolk - HA

10:00

Groningen GKV de Oosterkerk

Ds. M. Visser

zondag 6 maart 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds T. Hibma - tolk

zondag 27 februari 2022

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk ZoetermeerZuid

Ds M Hofma - tolk

zondag 20 februari 2022

10:00

Leerdam NG kerk

Ds.F.Schneider - tolk

zondag 13 februari 2022

10:00

Heiloo Prot. Gemeente Heiloo

Ds H. Ruitenbeek - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.J.M.Aarnoudse - tolk

zondag 6 februari 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds H. Allewijn - tolk - HA

zondag 30 januari 2022

9:30

Daarle Hervormde Kerk

Ds. M. Visser

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk Zoetermeer

Ds RF Willemsen - tolk

zondag 23 januari 2022

14:00

Rouveen Hervormde Kerk

Ds. A. Dingemanse

10:00

Weesp Grote of Laurenskerk

Ds B. Bootsma - tolk

10:00

Wildervank PKN Wildervank

Ds. M.Visser

zondag 16 januari 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds K. Zwart - tolk - HA

10:00

Woudrichem NH Kerk

Ds.A.J.Molenaar - alleen dove gasten welkom! - tolk

zondag 9 januari 2022

10:00

Delft Het Boek

ds. S.B van der Meulen - de dienst is alleen online te volgen met gebarentaaltolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.W.Bisschop - tolk

10:00

Urk CGK Maranatha

Ds. M. Visser

10.00

Zoetermeer Ichthuskerk Zoetermeer

Ds M vd Zwaag - tolk

zaterdag 25 december 2021

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds K. Holwerda - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

ds.A.Driebergen - tolk

zondag 19 december 2021

15:00

Nunspeet Oenenburgkerk

Ds. M. Visser - Kerstfeest. Ontvangst vanaf 13:45 Gewijzigde aanvangstijd !!

9:30

Onnen GKv

ds. R.C. Vellinga en ds. H. Venema - Laatste kerkdienst vanuit Onnen wegens beëindiging kerk GKv Onnen. - tolk

zondag 12 december 2021

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Z. Siedenburg - tolk - HA

10:00

Delft Marcuskerk

ds. J.A.C. Olie - tolk

9:30

Onnen GKv

ds. R.C. Vellinga - tolk - HA

10:00

Zaltbommel PKN

ds. Wim Otte - tolk

zondag 5 december 2021

9:30

t Harde Maranathakerk

Ds. Kees Smit

10:00

Wormerveer Prot. Gemeente Wormerveeer

Siep Rienstra - tolk

zondag 28 november 2021

10:00

Amsterdam De Ark

Ds K. Zwart/Ds P. de Jong - tolk

9:30

Kampen C.G.K. Eben Haëzer

Ds. M. Visser

9:30

Onnen GKv

ds. R.C. Vellinga - tolk

zondag 21 november 2021

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Dhr C. Ofman - tolk

zondag 14 november 2021

9:30

Onnen GKv

ds. S.D. Heij - tolk

zondag 7 november 2021

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds P. de Jong - tolk

9:30

Onnen GKv

ds. H. Venema - Doopsbediening - tolk

woensdag 3 november 2021

19:30

Almelo C.G.K. Eben Haëzer

Drs. C. Ippel

zondag 31 oktober 2021

9:30

Onnen GKv

ds. H. Bos - tolk

zondag 24 oktober 2021

10:00

Hoorn Octaaf

Ds T. van Lente - tolk

zondag 17 oktober 2021

10:00

Castricum Dorpskerk

Pastor E. Masetti - tolk

10:00

Colmschate Ichtuskerk

Ds. A. Dingemanse

9:30

Onnen GKv

ds. J.P.D. Groen - tolk

zondag 10 oktober 2021

10:00

Pijnacker Ontmoetingskerk

ds. M. Treuren - tolk

zondag 3 oktober 2021

16:45

Barneveld Goede Herderkerk

Ds. Kees Smit - de dienst is niet publiek toegankelijk

9:30

Onnen GKv

ds. R.C. Vellinga - tolk

zondag 29 augustus 2021

10:30

Groiningen Prinsenhof

ds. Jaap van den Bos - tolk

zondag 22 augustus 2021

10:30

Kinderdijk De Molens

ds. Theo Bekkema - tolk

zondag 15 augustus 2021

10:30

Bourtange Vesting

Evangelist Gert van den Bos - tolk

zondag 8 augustus 2021

10:30

Rotterdam Brienenoordbrug

ds. Mark van Leeuwen - tolk

zondag 1 augustus 2021

10:30

Amsterdam Oosterpark

ds. Marinus de Jong - tolk