Archief kerkdiensten


dovendienst / gecombineerde dienst / livestream / aanmelden

zondag 21 juli 2024

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

ds.S.Janse - tolk

zondag 14 juli 2024

10:00

Groningen Nieuwe Kerk

Ds. T. Liefting - tolk

10:00

Urk CGK Maranatha

Dhr. C. Ippel

zondag 7 juli 2024

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.H.v.Eerden - tolk

zondag 30 juni 2024

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Paula de Jong - tolk

9:30

Groningen de Fontein

Ds. A. van Ess - tolk

9:30

Laag Zuthem NGK De Regenboog

Ds. C. Harryvan en Ds. M. Visser - Bevestiging dovenouderling - tolk

zondag 23 juni 2024

10:30

Dordrecht Open Hof

Ds.W.Otte - tolk

9:30

Kampen Eudokiakerk

Ds. K. Smit

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

Ds.Dibbets-vd Roest - tolk

zondag 16 juni 2024

15:30

Ede Herv. Gem. Kleopas, kerkelijk centrum Emmaus

ds N.W. van den Houten - gecombineerde dienst - tolk

10:00

Wildervank PKN Wildervank

Ds. K. Smit - tolk

10:00

Wormerveer Prot. Gemeente Wormerveer

Hendrik Stevens

zondag 9 juni 2024

10:00

Ommen NGK Het Baken

Ds. J. Boerma - tolk

zondag 2 juni 2024

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Trinus Hibma - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.A.Driebergen - tolk

16:00

Zwolle Jeruzalemkerk

Ds. M. Visser - 4- Provincies dienst - HA

zondag 26 mei 2024

9:30

Almelo CGK Eben Haëzer

Drs. C. Ippel

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Klaas Holwerda - tolk

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

Ds.Dibbets-vd Roest - tolk

zondag 12 mei 2024

10:00

Assen GKV/Het Noorderlicht

dhr. Koert Schoon - leesdienst - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.B.Grandia - tolk

zondag 28 april 2024

14:30

Wapenveld Hervormde Kerk

Prop. E. Krooneman

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

Ds.Dibbets-vd Roest - tolk

zondag 21 april 2024

10:00

Leek de Hoeksteen

Ds. A. Dingemanse

zondag 14 april 2024

10:00

Castricum Dorpskerk

Ds Rik Willemsen - tolk

9:30

Kampen CGK Eben Haëzer

Eigen predikant + tolk - Aftreden Dovenouderling E. Starreveld - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Dhr.A. den Besten - tolk

zondag 31 maart 2024

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Mirjam Sloots - tolk

10:30

Dordrecht Open Hof

- tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.A.Driebergen - tolk

vrijdag 29 maart 2024

19:30

Dordrecht Open Hof

- tolk

zondag 24 maart 2024

17:00

Nunspeet Ichthuskerk

Ds.J.G.Schenau ds.K.D.Smit - belijdenisdienst - tolk

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

Ds.Dibbets-vd Roest - tolk

zondag 10 maart 2024

9:30

Nijverdal Vrije Evangelische Gemeente

Ds. A. Dingemanse

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

E.P.v.d.Veen - tolk

10:00

Vledder PKN/Joh.de Doperkerk

br.C.Ippel

zondag 3 maart 2024

10:00

Nijmegen CGKV Boskapel

Ds.Kees Smit

17:00

Urk CGK Immanuelkerk

Ds. M. Visser

zondag 25 februari 2024

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

Ds.Dibbets-vd Roest - tolk

zondag 18 februari 2024

10:00

Groningen Immanuelkerk

Ds. J.W. Nieboer - tolk

10:30

Haamstede Ontmoetingskerk CGK

ds. M. Visser

9:30

Wierden Dorpskerk

Ds. H.J. Donken - tolk

zondag 11 februari 2024

10:00

Diever PKN/Kruiskerk

ds.B.van Werven - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.W.Bisschop - tolk

zondag 4 februari 2024

11:15

Dronten NGK De Lichtboei

Ds.K.D.Smit - met broodmaaltijd - tolk

17:00

Urk H.G. De Ark

Ds. J. Swager

zondag 28 januari 2024

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Klaas Holwerda - tolk

10:00

Hengelo 3GK Kristalkerk

Ds. M. Visser

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

Mw.A.Lodder - tolk

zondag 14 januari 2024

16:30

Almelo CGK Eben Haëzer

Ds. A. Wagenaar - tolk - HA

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Bara van Pelt - tolk

10:00

Noordseschut Chr.Ger.kerk

ds.A.A.L.Aalderink - tolk

10:00

Urk CGK de Schuilplaats

Drs. C. Ippel - Let op. NIET in Maranatha-kerk !!

9:30

Zuidwolde De Verbinding

Ds. M. Visser

zondag 7 januari 2024

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.A.Driebergen - tolk

maandag 25 december 2023

10:30

Dordrecht Open Hof

- tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds. A.Driebergen - tolk

zondag 24 december 2023

19:00

Dordrecht Open Hof

- tolk

zondag 17 december 2023

16:00

Nunspeet CGK Oenenburgkerk

Ds. M. Visser - Kerstviering - tolk

zondag 10 december 2023

10:00

Assen GKV/Noorderlicht

ds.T.van Dijk - gedachtenisdienst

10:00

Castricum Dorpskerk

Ds Johan Maat - tolk

17:00

Urk G.K. de Poort

Ds. A. Dingemanse - HA

zondag 3 december 2023

9:30

Doornspijk Gereformeerde Kerk

Ds.K.D.Smit

zondag 26 november 2023

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

Ds. E. Dibbets-vander Roest - tolk

zondag 19 november 2023

11:00

Ommen GKV Het Baken

Ds. M. Visser - JONGEREN DIENST

zondag 12 november 2023

10:00

Urk H.G. de Ark

Ds. J. Swager

zondag 5 november 2023

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds A. van Wijngaarden - tolk

zondag 29 oktober 2023

10:00

Colmschate Ichtuskerk

Ds. A. Dingemanse

zondag 22 oktober 2023

9:30

Kamperveen Herv. Kerk

Prop. E. Krooneman

10:00

Velp Grote Kerk

Ds.Kees Smit - tolk

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

- tolk

zondag 15 oktober 2023

10:30

Leerdam Ned.Ger.Kerk

Ds. Wim Otte - tolk

10:00

Wormerveer Prot. Gemeente Wormerveer

Hendrik Stevens

zondag 8 oktober 2023

10:00

Urk CGK Maranatha

Drs. C. Ippel

zondag 1 oktober 2023

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds C. Ofman - tolk

9:30

Doornspijk Gereformeerde Kerk

Ds.J.Swager

zondag 24 september 2023

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

Ds E. Dibbets-vander Roest - tolk

zondag 17 september 2023

9:30

Marknesse NGK/GKV De Bron

Ds. M. Visser

zondag 27 augustus 2023

14:30

Zoetermeer Ichthuskerk

Ds. Erika Dibbets (intrede) - tolk

zondag 23 juli 2023

10:00

Goes Maranathakerk CGK

ds. M. Visser

zondag 2 juli 2023

9:30

Daarlerveen GkV de Kruiskerk

Ds. M. Visser

zondag 25 juni 2023

10:00

Castricum Dorpskerk

Ds R. Willemsen - tolk

10:30

Dordrecht Open Hof

Ds.Wim Otte - tolk

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

Mev.r A. Lodder - tolk

zondag 4 juni 2023

16:00

Zwolle Jeruzalemkerk

Ds. M. Visser - HA

zondag 28 mei 2023

9:30

Almelo CGK Eben Haëzer

Ds. A. Dingemanse

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds. A. Fox - tolk - HA

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

Mevr.Drs. M.H.E. Pullen - tolk

zondag 21 mei 2023

14:00

Laar (Dld) Ev. Altreformierte Kirche

Ds. M. Visser

donderdag 18 mei 2023

9:30

Almelo CGK Eben Haëzer

Drs. C. Ippel - Hemelvaartsdag

zondag 14 mei 2023

10:15

Doetinchem Goede Herderkerk

Ds. Kees Smit

zondag 30 april 2023

10:00

Nijmegen CGKV Boskapel

Ds. Kees Smit

zondag 23 april 2023

10:00

Sint Jansklooster Johanneskerk

Ds. A. Dingemanse

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

Mevr. Ds. P. van der Burg - tolk

zondag 9 april 2023

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Bara van Pelt - tolk

10:30

Dordrecht Open Hof

- tolk

vrijdag 7 april 2023

19:30

Dordrecht Open Hof

zondag 2 april 2023

16:30

Dronten GKV De Lichtboei

Ds. Kees Smit - tolk

16:00

Meppel CGK De Hoeksteen

Ds. M. Visser - Passie en Pasen dienst

zondag 26 maart 2023

10:00

Zoetermeer Ichthuskerk

Mevr. Ds.M. Hofma - tolk

zondag 19 maart 2023

10:00

Leerdam NG kerk

Ds. Wim Otte - tolk

zondag 12 maart 2023

9:30

Kampen GkV Eudokiakerk

Ds. K. Smit

zondag 26 februari 2023

11:00

Ommen GkV

Ds. W. Hoorn - LET OP: Ander kerkgebouw !! Geref.kerk, Bouwstraat 17 - tolk

zondag 12 februari 2023

10:00

Weesp Grote of Laurenskerk

Ds B. Bootsma-Gerritsen - tolk

zondag 5 februari 2023

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Trinus Hibma - tolk

11:30

Nunspeet CGK Ichthus

Ds.J.G.Schenau - tolk

zondag 29 januari 2023

14:00

Rouveen Hervormde Kerk

Ds. A. Dingemanse

zondag 15 januari 2023

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Paula de Jong - tolk

zondag 8 januari 2023

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Bara van Pelt - tolk

11:00

Nijmegen CGKV Boskapel

Ds. Kees Smit

zondag 25 december 2022

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.A.Driebergen - tolk

10:00

Urk CGK Maranatha

Drs. C. Ippel - 1e kerstdag

zondag 18 december 2022

16:00

Zwolle Jeruzalemkerk

Ds. K. Smit - graag aanmelden, zie uitnodiging - tolk

zondag 11 december 2022

9:30

Langerak N.H.Kerk

Ds. Sonnenberg - tolk

zondag 4 december 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds M. Nijdam - tolk

9:30

Doornspijk Gereformeerde Kerk

Ds.J.Swager

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

mw.A.C.v.Alphen - tolk

9:30

Sint Jansklooster- Kadoelen GKV

Ds. K. Smit - 2e Advent

zondag 27 november 2022

10:00

Wormerveer Prot. Gemeente Wormerveer

Ds C. Ravensbergen - tolk

zondag 13 november 2022

9:30

Leerdam Ger.Kerk Vrijgemaakt

Ds.W.Schaaij - tolk

zondag 6 november 2022

10:00

Castricum Dorpskerk

Ds R. Willemsen - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

dhr.A.den Besten - tolk

zondag 30 oktober 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Bara van Pelt - tolk

11:00

Nijmegen CGKV Boskapel

Ds. Kees Smit

zondag 16 oktober 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds W. Veen - tolk

10:00

Leerdam Ned.Ger.Kerk

Ds.W.Otte (IDP) - tolk

9:30

Waddinxveen Bethelkerk

Ds. W. Verboom - tolk

zondag 9 oktober 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds T. Hibma - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.A.Driebergen - tolk

zondag 2 oktober 2022

19:00

Doornspijk Gereformeerde Kerk

Ds. Kees Smit

zondag 18 september 2022

10:30

Dordrecht Open Hof

Ds.W.Otte (IDP) - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

ds.A.Driebergen - tolk

zondag 28 augustus 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Bara van Pelt - tolk

zondag 7 augustus 2022

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.L de Jong - tolk

zondag 10 juli 2022

10:00

Hoorn De Octaaf

Ds J. Meinders - tolk

zondag 3 juli 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Bara van Pelt - tolk

10:00

Doornspijk Gereformeerde Kerk

Ds. Kees Smit

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.W.Otte (IDP) - tolk

zondag 19 juni 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds T. Hibma - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.A.J.O.v.d.Wal - tolk

zondag 12 juni 2022

15:00

Leerdam Open Luchtdienst

Leerdam Praise - tolk

zondag 22 mei 2022

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.C.A.Streefkerk - tolk

zondag 15 mei 2022

9:30

Bruchem N.H.Kerk

ds.J.P.J.Voets - tolk

zondag 8 mei 2022

9:30

Laag Zuthem NGKV de Regenboog

Ds. A. Dingemanse

zondag 1 mei 2022

9:30

Kamperveen Hervormde Kerk

Dhr. E. Krooneman

zondag 24 april 2022

9:30

Zuilichem N.H.Kerk

ds. ? - tolk

zondag 17 april 2022

10:00

Almelo CGK Eben Haëzer

Drs. C. Ippel - 1e Paasdag

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds K. Holwerda - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

ds.A.Driebergen - tolk

vrijdag 15 april 2022

19:30

Almelo CGK Eben Haëzer

Drs. C. Ippel - Goede Vrijdag

zondag 10 april 2022

10:00

Heerhugowaard De Ontmoetingskerk

Ds N.A. Gillebaard - tolk

zondag 3 april 2022

10:15

Doetinchem Goede Herderkerk

Ds. Kees Smit

10:00

Hoorn De Octaaf

Ds R. Kooiman - tolk

9:30

t Harde Maranathakerk

Ds. M.van Doorne - tolk

zondag 20 maart 2022

10:00

Castricum Dorpskerk

Ds R. Willemsen - tolk

9:30

Emmeloord Nieuw Jeruzalem Kerk

Mw. Heidi Kramer

10:00

Tilburg Opstandingskerk

Ds.S.Blok - tolk

zondag 6 maart 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds T. Hibma - tolk

zondag 20 februari 2022

10:00

Leerdam NG kerk

Ds.F.Schneider - tolk

zondag 13 februari 2022

10:00

Heiloo Prot. Gemeente Heiloo

Ds H. Ruitenbeek - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.J.M.Aarnoudse - tolk

zondag 6 februari 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds H. Allewijn - tolk - HA

zondag 30 januari 2022

9:30

Daarle Hervormde Kerk

Ds. M. Visser

zondag 23 januari 2022

14:00

Rouveen Hervormde Kerk

Ds. A. Dingemanse

10:00

Weesp Grote of Laurenskerk

Ds B. Bootsma - tolk

zondag 16 januari 2022

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds K. Zwart - tolk - HA

10:00

Woudrichem NH Kerk

Ds.A.J.Molenaar - alleen dove gasten welkom! - tolk

zondag 9 januari 2022

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

Ds.W.Bisschop - tolk

10:00

Urk CGK Maranatha

Ds. M. Visser

zaterdag 25 december 2021

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds K. Holwerda - tolk

9:30

Noordeloos Ontmoetingskerk

ds.A.Driebergen - tolk

zondag 19 december 2021

15:00

Nunspeet Oenenburgkerk

Ds. M. Visser - Kerstfeest. Ontvangst vanaf 13:45 Gewijzigde aanvangstijd !!

9:30

Onnen GKv

ds. R.C. Vellinga en ds. H. Venema - Laatste kerkdienst vanuit Onnen wegens beëindiging kerk GKv Onnen. - tolk

zondag 12 december 2021

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds Z. Siedenburg - tolk - HA

9:30

Onnen GKv

ds. R.C. Vellinga - tolk - HA

10:00

Zaltbommel PKN

ds. Wim Otte - tolk

zondag 5 december 2021

9:30

t Harde Maranathakerk

Ds. Kees Smit

10:00

Wormerveer Prot. Gemeente Wormerveeer

Siep Rienstra - tolk

zondag 28 november 2021

10:00

Amsterdam De Ark

Ds K. Zwart/Ds P. de Jong - tolk

9:30

Kampen C.G.K. Eben Haëzer

Ds. M. Visser

9:30

Onnen GKv

ds. R.C. Vellinga - tolk

zondag 21 november 2021

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Dhr C. Ofman - tolk

zondag 14 november 2021

9:30

Onnen GKv

ds. S.D. Heij - tolk

zondag 7 november 2021

10:00

Amsterdam Bethelkerk

Ds P. de Jong - tolk

9:30

Onnen GKv

ds. H. Venema - Doopsbediening - tolk

woensdag 3 november 2021

19:30

Almelo C.G.K. Eben Haëzer

Drs. C. Ippel

zondag 31 oktober 2021

9:30

Onnen GKv

ds. H. Bos - tolk

zondag 24 oktober 2021

10:00

Hoorn Octaaf

Ds T. van Lente - tolk

zondag 17 oktober 2021

10:00

Castricum Dorpskerk

Pastor E. Masetti - tolk

10:00

Colmschate Ichtuskerk

Ds. A. Dingemanse

9:30

Onnen GKv

ds. J.P.D. Groen - tolk

zondag 3 oktober 2021

16:45

Barneveld Goede Herderkerk

Ds. Kees Smit - de dienst is niet publiek toegankelijk

9:30

Onnen GKv

ds. R.C. Vellinga - tolk

zondag 29 augustus 2021

10:30

Groiningen Prinsenhof

ds. Jaap van den Bos - tolk

zondag 22 augustus 2021

10:30

Kinderdijk De Molens

ds. Theo Bekkema - tolk

zondag 15 augustus 2021

10:30

Bourtange Vesting

Evangelist Gert van den Bos - tolk

zondag 8 augustus 2021

10:30

Rotterdam Brienenoordbrug

ds. Mark van Leeuwen - tolk

zondag 1 augustus 2021

10:30

Amsterdam Oosterpark

ds. Marinus de Jong - tolk