Kerkdiensten


D: dovendienst / C: gecombineerde dienst

7 december 2019

16.00

Almelo CGK

(D) Ds. A. Dingemanse - S.D.G.


8 december 2019

Advent-2

10.00

Castricum Dorpskerk

(C) Ds. F.C. van Dijke - H.A.

10.30

Dordrecht Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. A.D. Poortman - H.A.

10.00

Groningen Clubhuis

(D) Dhr. C. Ippel

10.00

Hoogeveen GKV De Opgang

(C) Ds. M. Visser

10.00

Katwijk aan Zee Het Anker

(D) Ds. K.F.W Borsje - met tolk - H.A.

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Dhr. W. Smit

10.00

(C) Voorganger - met tolk

17.00

Urk GK De Poort

(C) Ds. A. Dingemanse - H.A.

10.00

Voorburg Koningkerk

(D) Ds. J.F. Kievit


14 december 2019

14.30

Dordrecht Dorswedo gebouw

(D) Dhr. W. Smit - met tolk - Kerstviering

16.00

Woerden Kruiskerk

(D) Ds. F.C. van Dijke - Kerstviering


15 december 2019

Advent-3

10.00

Broek op Langendijk Trefpuntkerk

(C) Ds. J. van Zelderen - met tolk

10.30

Dordrecht Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Mw. D.M. Rietveld-Hup

10.00

Hazerswoude De Korenaar

(C) Ds. C.A. Melgers

10.00

Katwijk aan Zee Het Anker

(D) Ds. G. Lugthart - met tolk

10.00

(C) Ds. J. Kievit - met tolk

10.00

Rotterdam-Centrum Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Mw. C.M. Veldhuizen

10.00

Voorburg Koningkerk

(C) Ds. J. Bakker - met tolk

10.00

Zoetermeer Halte 2727 - Ons Honk

(D) Ds. M. Visser


19 december 2019

11.30

Amsterdam Bethelkerk

(D) Dhr. W. Pantjes - met tolk - Kerstviering


21 december 2019

15.00

Gorinchem Johanneskerk (zaal De Heul)

(D) Ds. A.D. Poortman - Kerstviering

15.15

Hoogeveen Het Oor

(D) Ds. T.K. Kwint - met tolk - Kerstviering

10.30

Rotterdam-Zuid Breepleinkerk

(D) Dhr. J.A. Jongeneel - DEL - Kerstviering

16.00

Buitenpost Kruiskerk

(D) Ds. M. Visser - Kerstviering - inloop vanaf 15.00


22 december 2019

Advent-4

10.00

Delft Vierhovenkerk (Zaal 9)

(D) Mw. C.M. Veldhuizen

10.30

Dordrecht Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. M.L.W. Karels - met tolk

10.00

Katwijk aan Zee Het Anker

(D) Ds. H.E.J. van der Laan - met tolk

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. F.C. van Dijke - Kerstviering

16.00

Nunspeet Oenenburgerkerk

(D) Ds. M. Visser - Kerstviering


25 december 2019

Kerstfeest

10.00

Amsterdam Bethelkerk (bovenzaal)

(C) Ds. T.H. Hibma - met tolk

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. K.D. Smit - met tolk - Oecumenische kerkdienst

10.00

Katwijk aan Zee Het Anker

(D) Ds. F.C. van Dijke

09.30

Leeuwarden De Schakel

(C) Voorganger - met tolk

09.30

Noordeloos Ontmoetingskerk

(C) Ds. A. Driebergen - met tolk

10.00

Urk GK De Poort

(C) Eigen voorganger - met tolk

10.00

Voorburg Koningkerk (bovenzaal)

(D) Ds. A.D. Poortman


29 december 2019

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Dhr. W. Pantjes - Jaarwisseling

09.30

Dordrecht Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Mw. H. Kramer

10.00

Katwijk aan Zee Het Anker

(D) Ds. F. van den Bosch - met tolk

10.00

Rotterdam-Centrum Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel


31 december 2019

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. F.C. van Dijke - Jaarwisseling


4 januari 2020

16.00

Almelo CGK

(D) Dhr. C. Ippel - S.D.G.


5 januari 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Dhr. W. Pantjes - nieuwjaarsdienst

9.30

Noordeloos Ontmoetingskerk

(D) Ds. A. Driebergen - met tolk

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Mevr. Breugem-Berghuis - met tolk

10.00

Rotterdam Vredeskerk

(C) Ds. F. Wierdsma - met tolk - vanaf 09.30 nieuwjaar begroeting

11.30

Woerden Kapel Weddesteyn

(D) Mevr. Carola Veldhuizen


11 januari 2020

14.00

Gorinchem Johanneskerk (zaal De Heul)

(D) Dhr. L. Jager - met tolk


12 januari 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Dhr. S. Rienstra - met tolk

10.00

(C) Ds. F.C. van Dijke

10.00

Delft Het Boek

(C) Ds. J. Groenleer - met tolk - H.A.

10.00

(C) Ds. B. Loonstra - met tolk - H.A.

10.00

Urk NH De Ark

(C) Ds. A. Dingemanse


18 januari 2020

13.00

Rotterdam Breepleinkerk

(D) Ds. A.D. Poortman - DEL - vereniging


19 januari 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(C) Ds. H. Allewijn - met tolk - H.A.

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Dhr. A.F. de Best - met tolk

10.00

Rotterdam Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel

10.00

Woudrichem NH Kerk

(C) Ds. A.J. Molenaar - met tolk


25 januari 2020

15.15

Hoogeveen het Oor

(D) Dhr. A. Metselaar - met tolk


26 januari 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(C) Ds. T.H. Hibma - met tolk

09.30

(D) Ds. B. Bootsma

10.00

Delft Vierhovenkerk (Zaal 9)

(D) Mw. C.M. Veldhuizen

9.30

(C) Ds. A. Dingemanse


1 februari 2020

16.00

Almelo CGK

(D) Ds. M. Visser - S.D.G.

15.00

Gorinchem Johanneskerk (zaal De Heul)

(D) Mr. Arie Slob - met tolk


2 februari 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Dhr. W. Smit

10.00

Delft Vierhovenkerk

(C) Ds. D.M. Knibbe - met tolk

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Dhr. J.P. Karstens - met tolk

9.30

Noordeloos Ontmoetingskerk

(D) Ds. A. Driebergen

11.30

Woerden Kapel Weddesteyn

(D) Ds. M. Verstoep - met tolk


8 februari 2020

9 februari 2020

10.00

Castricum Dorpskerk

(C) Ds. F.C. van Dijke

17.00

Urk GK De Poort

(C) Eigen predikant - met tolk

10.00

Vledder Joh. de Doperkerk

(C) Ds. M. Visser

09.30

Waddinxveen Bethelkerk

(C) Ds. T.L.J. Bos - IC Alphen en IC Delfland-Rotterdam


15 februari 2020

13.00

Rotterdam Breepleinkerk

(D) J.A. Jongeneel - DEL


16 februari 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Ds. E. Dibbets

Hedel NH Kerk

(C) Ds. Van Wijk - met tolk

10.00

Leiderdorp Dorpskerk

(C) Ds. F.C. van Dijke & Ds. Hester Smits

10.00

(C) Ds. R. Blokland - met tolk

10.00

Rotterdam Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Dhr. W. Smit

10.45

Schildkerk Rijssen

(C) Ds. A.D. Poortman


22 februari 2020

15.15

Hoogeveen Het Oor

(D) Ds. A. Dingemanse


23 februari 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Dhr. W. Pantjes

09.30

(D) Ds. B.J. Breugem

10.00

Delft Vierhovenkerk (Zaal 9)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel


29 februari 2020

1 maart 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(C) Ds. H. Uytenboogaardt - met tolk

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. D. Dijk - met tolk

09.30

(C) Ds. H.I. Methorst - met tolk

17.00

Urk CGK Maranatha

(C) Ds. M. Visser

11.30

Woerden Kapel Weddesteyn

(D) Ds. F.C. van Dijke


7 maart 2020

16.00

Almelo CGK

(D) Ds. A. Dingemanse

14.30

Dordrecht Dorswedogebouw

(D) Mevr. Heidi Kramer - de Jong

15.00

Gorinchem Johanneskerk (zaal De Heul)

(D) Dhr. Henk Kramer - met tolk


8 maart 2020

11.00

IJburg De Binnenwaai

(C) Dhr. Noordijk & Dhr. Pantjes - met tolk

11.00

(D) Ds. F.C. van Dijke - Rijndorpendienst

10.00

Delft Hofkerk

(C) Ds. C. der Nederlanden - met tolk

10.00

Hoogeveen Goede Herderkerk

(C) Ds. J. Paans - met tolk


14 maart 2020

15 maart 2020

9.30

Kampen CGK Eben Haëzer

(C) Dhr. C. Ippel

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. H.J.H. Hemstede - met tolk - H.A.

10.00

Rotterdam Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel


21 maart 2020

13.00

Rotterdam Breepleinkerk

(D) Ds. E. Dibbets-van der Roest - DEL


22 maart 2020

10.00

Hoorn Het Octaaf

(C) Ds. T. van Lente - met tolk

10.00

Alphen aan den Rijn De Lichtkring

(C) Ds. M. Hofma

10.00

Delft Vierhovenkerk (Zaal 9)

(D) Dhr. W. Smit


28 maart 2020

14.15

Hoogeveen Het Oor

(D) Ds. M. Visser - met algemene leden vergadering


29 maart 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Dhr. H. van de Veen - met tolk

10.00

Delft Vierhovenkerk (Zaal 9)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel

11.00

Emmeloord GKV Pro Rege

(C) Ds. M. Visser

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. S.J.P. Zwaan

10.00

IJsselstein Ontmoetingskerk

(C) Ds. F.C. van Dijke

10.00

(C) Eigen predikant - met tolk


4 april 2020

5 april 2020

09.30

(D) Dhr. W. Smit

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Ds. F.C. van Dijke

9.30

Rotterdam Rehobothkerk

(C) - met tolk

11.30

Woerden Kapel Weddesteyn

(D) Dhr. W. Pantjes

16.00

(C) Ds. A. Dingemanse


10 april 2020

Goede Vrijdag

19.30

Delft Oude Kerk

(C) - met tolk - H.A.


11 april 2020

Stille Zaterdag


12 april 2020

Pasen

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(C) Ds. T.H. Hibma - met tolk - H.A.

10.00

Emmen CGK Bethelkerk

(C) Ds. H.J. Vazquez - met tolk

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Dhr. A. van Egmond - met tolk

9.30

Moster Herv. Gemeente Kerk

(C) - met tolk


18 april 2020

13.00

Rotterdam-Zuid Breepleinkerk

(D) Dhr. J.A. Jongeneel - DEL


19 april 2020

09.30

(D) Ds. A.D. Poortman

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Mevr. L. Kolmus - met tolk

10.00

Rotterdam Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Dhr. C.M. Veldhuizen


25 april 2020

15.15

Hoogeveen Het Oor

(D) Dhr. C. Ippel


26 april 2020

10.00

Delft Vierhovenkerk (zaal 9)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. F.C. van Dijke


2 mei 2020

3 mei 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Dhr. J. Jongeneel

9.30

Poortugaal Dorpskerk

(C) - met tolk

11.30

Woerden Kapel Weddesteyn

(D) Ds. B. Becking - met tolk

09.30

Zwammerdam Dorpskerk

(C) Ds. A. Post


9 mei 2020

10 mei 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Mevr. T. Meijer - met tolk

10.00

Delft Marcuskerk

(C) - met tolk

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. A. Roding-Schilt - met tolk

10.00

Urk GK De Poort

(C) Ds. M. Visser


16 mei 2020

13.00

Rotterdam Breepleinkerk

(D) Dhr. W. Smit - DEL


17 mei 2020

09.30

(D) Ds. F.C. van Dijke

10.00

(C) Dhr. S. Rienstra - met tolk

14.00

Laar (Duitsland) Ev. Altref. Kirche

(C) Ds. M. Visser

10.00

Rotterdam Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel


21 mei 2020

Hemelvaartsdag


23 mei 2020

15.15

Hoogeveen Het Oor

(D) Mw. H. Kramer-de Jong


24 mei 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Dhr. W. Pantjes

10.00

Delft Vierhovenkerk (Zaal 9)

(D) Ds. E. Dibbets-van der Roes

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Dhr. W. Smit


30 mei 2020

31 mei 2020

Pinksteren

09.30

Alphen aan den Rijn De Lichtkring

(C) Ds. A. M. van Briemen

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(C) Ds. T.H. Hibma - met tolk - H.A.

10.00

Rotterdam Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Dhr. C.M. Veldhuizen


6 juni 2020

7 juni 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Ds. F.C. van Dijke

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Dhr. C. van Rijn - met tolk

9.30

(C) - met tolk

11.30

Woerden Kapel Weddesteyn

(D) Ds. A.D. Poortman

17.00

Zwolle Jeruzalemkerk

(D) Ds. M. Visser - 4 Provinciën Dag


13 juni 2020

14 juni 2020

09.30

(C) Ds. P. Baane - Viering H.A.

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Mevr. P.J. Pantjes - met tolk

9.30

Schipluiden Dorpskerk

(C) Ds. E. Dibbets-van der Roest


20 juni 2020

13.00

Rotterdam Breepleinkerk

(D) Dhr. W. Pantjes - DEL


21 juni 2020

10.00

Amsterdam Bethelkerk

(D) Ds. R.J. Bakker - met tolk

10.00

Almelo CGK Eben Haëzer

(C) Dhr. C. Ippel

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. E. Dibbets- van de Roest - HA

10.00

Rotterdam Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel


27 juni 2020

28 juni 2020

09.30

(D) Ds. B.J. Breugem

10.00

Amsterdam Sloterkerk

(C) Ds. M. van Leerdam & Dhr. W. Pantjes - met tolk

10.00

Delft Vierhovenkerk (Zaal 9)

(D) Dhr. C.M. Veldhuizen


4 juli 2020

5 juli 2020

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Dhr. W. Pantjes

10.00

Sint Jansklooster Johanneskerk

(C) Ds. J. Swager


12 juli 2020

10.00

Urk NH De Ark

(C) Ds. A. Dingemanse