Kerkdiensten


D: dovendienst / C: gecombineerde dienst

20 oktober 2018

13.00

Rotterdam-Zuid Breepleinkerk

(D) Dhr. J.A. Jongeneel - DEL

15.30

't Loo Maranathakerk

(D) Ds. J. Swager - AMMAS


21 oktober 2018

10.00

Almelo C.G.K. Eben Haëzer

(C) Drs. C. Ippel

10.00

Alphen aan den Rijn De Lichtkring

(C) Ds. G. van Viegen - met tolk

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk

(D) Dhr. H. van der Veen - met tolk

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Mw. A. van Engeland - met tolk

09.30

Goes GKV Ontmoetingskerk

(C) Ds. A.S. de Vries - met tolk

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Dhr. H. Reitsema - met tolk

09.30

Langerak NH Kerk

(C) Ds. M. Westerink - met tolk

09.30

Leeuwarden De Schakel

(C) Voorganger - met tolk

10.00

Rotterdam-Centrum Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Ds. F.C. van Dijke

10.00

Voorburg Koningkerk

(C) Ds. J.T.van der Wolf - met tolk

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk


26 oktober 2018

19.00

Leeuwarden Greunshiem

(C) Voorganger - met tolk - vanaf 18.30 uur koffie en thee


27 oktober 2018

15.15

Hoogeveen Het Oor

(D) Ds. A. Dingemanse


28 oktober 2018

10.00

(C) Ds. D.J.J. Thijs en Dhr. W. Pantjes - met tolk

09.30

Baarn Adventkerk

(C) Ds. M. Visser - Thema: Christenen schijnen als sterren in de wereld.

10.00

Delft Hofkerk (Bovenzaal)

(D) Dhr. W. Smit

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Drs. C. Ippel

10.00

Groningen Clubhuis voor Doven

(D) Mw. E. de Vries - met tolk

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Ds. F. van den Bosch - met tolk

10.00

Leiderdorp Dorpskerk

(C) Ds. F.C. van Dijke en Ds. S. Kurtzahn

09.30

Noordeloos Ontmoetingskerk

(C) Ds. A. Driebergen - met tolk

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk


3 november 2018

16.00

Almelo CGK

(D) Ds. M. Visser - SDG

15.00

Gorinchem Exoduskerk

(D) Mw. D.M. Rietveld-Hup


4 november 2018

09.30

(D) Ds. A.D. Poortman

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk bovenzaal

(C) Ds. T.H. Hibma - met tolk - H.A. - Gedachtenis van namen

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. J. Swager - Voorbereiding H.A.

9.30

Dokkum Chr. Ger. Kerk

(C) Ds. M. Visser

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Ds. F.C. Van Dijke - Dankdag

09.30

(C) Ds. G.J. Anker - met tolk

16.30

Putten HHK

(C) Ds. V/d Kamp - met tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

(C) Mw. Ds. J. Boot - met tolk

11.30

Woerden Kapel Weddesteijn

(D) Ds. M. Verstoep - met tolk

10.00

(C) Ds. J. van Langevelde - met tolk

09.45

Zoetermeer De LIchtzijde

(C) Voorganger - met tolk


11 november 2018

10.00

Castricum Dorpskerk

(C) Ds. D. van Arkel - met tolk

09.30

Daarlerveen GKv Kruiskerk

(C) Ds. H.J. Visser - met tolk

10.00

Delft Hofkerk

(C) Ds. F. van Helden - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. F.C. van Dijke - H.A.

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Ds. C.H. Hogendoorn - met tolk

09.30

Leerdam NG Kerk

(C) Voorganger - met tolk

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. Roding-Schilt - met tolk

10.00

Schoonebeek Europawegkerk

(C) Ds. J. Hermes - met tolk

10.00

Urk De Ark

(C) Ds. M. Visser

10.00

Zoetermeer Perron 1

(D) Dhr. W. Smit - dovenmeeting


17 november 2018

13.00

Rotterdam-Zuid Breepleinkerk

(D) Dhr. W. Pantjes - DEL

15.30

't Loo Maranathakerk

(D) Ds. M. Visser - AMMAS


18 november 2018

09.30

(D) Ds. B. Bootsma-Gerritsen

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk

(D) Ds. F.C. van Dijke

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Mw. A. van Engeland - met tolk

10.00

Groningen De Noorderbrug

(D) Ds. M. Visser - Gezamenlijke dienst met Noorderbrug - H.A.

09.30

Leeuwarden De Schakel

(C) Voorganger - met tolk

10.00

Rotterdam-Centrum Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel

10.00

Valkenburg (ZH) Hervormde Kerk

(C) Ds. Van der Laan - met tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

(D) Ds. J.F. Kievit - met tolk

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk


24 november 2018

15.15

Hoogeveen Het oor

(D) Ds. M. Visser - H.A.


25 november 2018

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk

(D) Dhr. W. Pantjes

10.00

Delft Hofkerk (Bovenzaal)

(D) Mw. C. Veldhuizen

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. A.D. Poortman

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Ds. J. Geene - Herdenking overledenen

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. H.J. Hemstede - met tolk - H.A.

09.30

Marknesse N.G.K. Het Anker

(C) Ds. M. Visser

09.30

Noordeloos Ontmoetingskerk

(C) Mw. D.M. Rietveld-Hup

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk


30 november 2018

19.00

Leeuwarden Greunshiem

(C) Voorganger - met tolk - vanaf 18.30 uur koffie en thee


1 december 2018

16.00

Almelo CGK

(D) Drs. C. Ippel - SDG


2 december 2018

09.30

(D) Ds. F.C. van Dijke - H.A.

09.30

Drachten CGK Eben Haezer

(C) Ds. M. Visser

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. N.W. van den Houten - met tolk

10.00

Heerhugowaard De Ontmoetingskerk

(C) Voorganger - met tolk

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Ds. W. v.d. Schee - met tolk - H.A.

10.00

(C) Voorganger - met tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

(C) Ds. E. van der Wolf-Kox - met tolk

11.30

Woerden Kapel Weddesteijn

(D) Ds. A.D. Poortman - H.A.

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk


9 december 2018

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk

(D) Dhr. J.A. Jongeneel

10.00

Diever Kruiskerk

(C) Dhr. A. Lowijs - met tolk

15.00

Dorkwerd Hervormde Kerk

(C) Ds. A. Dingemanse

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Mw. D.M. Rietveld-Hup

10.00

Hoedekenskerke Protestantse Kerk

(D) Ds. J.F. Kievit

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Dhr. A.F. de Best - met tolk

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. B. Bootsma-Gerritsen - met tolk

09.30

Noordeloos Ontmoetingskerk

(C) Ds. A. Noordam - met tolk

09.30

Rotterdam-Centrum Rehobothkerk

(C) Ds. F.C. van Dijke

17.00

Urk De Poort

(C) Ds. M. Visser

10.00

Zoetermeer Perron 1

(D) Ds. H Wulffraat - dovenmeeting


15 december 2018

14.30

Goes Vredeskerk

(D) Voorganger

10.30

Rotterdam-Zuid Breepleinkerk

(D) Dhr J.A. Jongeneel - DEL - Kerstviering

15.30

't Loo (Oldebroek) Maranathakerk

(D) Ds. Schuurman - met tolk

16.00

Woerden Kapel Weddesteijn

(D) Ds. F.C. van Dijke - Kerstviering


16 december 2018

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Mw. C. Veldhuizen

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Ds. D.M. Heikoop - met tolk

09.30

Reeuwijk-Brug Ichthuskerk

(C) Ds. M.J. Tekelenburg - met tolk

10.00

Rotterdam-Centrum Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Dhr. W. Smit

10.00

Voorburg Koningkerk

(C) Ds. J.T.van der Wolf - met tolk

10.00

Winkel Lucaskerk

(C) Dhr. S. Rienstra - met tolk

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk

09.30

Zuilichem NH Kerk

(C) Ds. B. van Werven - met tolk


22 december 2018

14.30

Dordrecht Open Hof Kerk

(D) Mw. Heidi Kramer-de Jong

15.15

Hoogeveen Het Oor

(D) Ds. A. Dingemanse - Kerstviering

15.00

Gorinchem Exoduskerk

(D) Dhr. W. Smit - Kerstviering - met tolk

16.00

Leek GKv kerk

(D) Ds. M. Visser - Kerstviering IC Groningen en Friesland


23 december 2018

14.00

(D) Ds. Breugem-Berghuis - met tolk - Kerstviering

10.00

Delft Hofkerk (Bovenzaal)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Dhr. W. Smit

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Dhr. H. van Beelen - met tolk

?

? ?

(D) Ds. M. Visser - Kerstviering IC Overijssel en IC Gelderland Midden

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk


24 december 2018

22.00 !

Heerhugowaard De Ontmoetingskerk

(C) Ds. Geertse - met tolk - Kerstnachtdienst


25 december 2018

Kerstfeest

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Dhr. J.A. Jongeneel - met tolk

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk bovenzaal

(C) Ds. T.H. Hibma - met tolk

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Mw. E. de Jong-vd Zwaard - Kerstfeest

09.30

Leeuwarden De Schakel

(C) Voorganger - met tolk

09.30

Noordeloos Ontmoetingskerk

(C) ds. A. Driebergen - met tolk - Kerstfeest

17.00

Urk De Schuilplaats

(C) Voorganger - met tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

(D) Mw. D.M. Rietveld-Hup - Kerstfeest IC Voorburg, Den Haag, Zoetermeer en Delfland-Rotterdam


30 december 2018

10.00

Alphen aan den Rijn De Lichtkring

(C) Voorganger - met tolk

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk

(D) Dhr. W. Pantjes - Jaarafsluiting

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. E. Hoebe-de Waard - met tolk

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Ds. G. Lugthart - met tolk

10.00

Rotterdam-Centrum Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk


31 december 2018

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. A.D. Poortman - Oudejaarsviering


1 januari 2019

6 januari 2019