Kerkdiensten


D: dovendienst / C: gecombineerde dienst

20 april 2019

Stille Zaterdag

13.00

Rotterdam-Zuid Breepleinkerk

(D) Dhr. J.A. Jongeneel - DEL vereniging/kerkdienst


21 april 2019

Pasen

09.30

(D) Ds. A.D. Poortman

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk

(C) Ds. T.H. Hibma - met tolk - H.A.

10.30

Dordrecht NGK Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. K.D. Smit - met tolk - Oecumenische Dienst

10.00

Groningen Clubhuis voor Doven

(D) Dhr. C. Ippel

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Dhr. H. Reitsema - met tolk

11.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Dhr. J.A. Jongeneel - met tolk

09.30

Noordeloos Ontmoetingskerk

(C) Ds. A. Driebergen - met tolk

10.00

Rotterdam-Centrum Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Mw. D.M. Rietveld-Hup

10.00

Voorburg Koningkerk

(C) Ds. J.T. Van der Wolf - met tolk - IC Den Haag en Zoetermeer

10.30

Witmarsum Koepelkerk

(C) Ds. P. Wattel - met tolk - 09.00 broodmaaltijd


26 april 2019

19.00

Leeuwarden Greunshiem

(C) Voorganger - met tolk - vanaf 18.30 uur koffie en thee


28 april 2019

10.00

Almelo C.G.K. Eben Haëze

(C) Dhr. C. Ippel

10.00

Ameide Sionkerk

(C) Ds. A. de Raad - met tolk

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk

(D) Dhr. W. Pantjes

10.00

Delft Vierhovenkerk (Consistoriezaal)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel

10.30

Dordrecht NGK Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Mw. H. Kramer

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Proponent M. van Rijn - met tolk

09.30

Krabbendijke Gereformeerde Kerk

(C) Ds. J.F. Kievit

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. A. Roding-Schilt - met tolk - H.A.

09.30

Woerden Kruiskerk

(C) Ds. F.C. van Dijke

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk


4 mei 2019

15.00

Gorinchem Johanneskerk

(D) Ds. A.D. Poortman - H.A.


5 mei 2019

09.30

Alphen aan den Rijn De Lichtkring

(C) Voorganger

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk

(D) Dhr. J.A. Jongeneel

16.45

Barneveld Goede Herderkerk

(C) Ds. Van Rumpt - met tolk

10.30

Dordrecht NGK Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Dhr. C. Ippel

09.30

Groningen Oosterkerk

(C) Ds. R. IJbema - met tolk

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Ds. F.C. van Dijke

09.30

(C) Ds. H.I. Methorst - met tolk

09.30

Oosternijkerk De Bining

(C) Ds. M. Visser

10.00

(C) Ds. J.F. Kievit

10.00

Voorburg Koningkerk

(C) Ds. W.F. Schormans - met tolk

11.30

Woerden Kapel Weddesteyn

(D) Dhr. W. Pantjes

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk


11 mei 2019


12 mei 2019

10.00

Amsterdam-IJburg De Binnenwaai

(C) Dhr. H. Noordijk en Dhr. W. Pantjes - met tolk

10.00

Delft Marcuskerk

(C) Voorganger - met tolk

10.30

Dordrecht NGK Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Mw. D.M. Rietveld-Hup

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Ds. J.B. Alblas - met tolk

14.00

Laar (Duitsland) Ev. Altref. Kirche

(C) Ds. M. Visser

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. D. Dijk - met tolk

17.00

Urk G.K. De Poort

(C) Voorganger - met tolk

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk


18 mei 2019

15.30

't Loo - Oldebroek Hervormde Maranathakerk

(D) Ds. G.P. Hartkamp - met tolk - Ammas

13.00

Rotterdam-Zuid Breepleinkerk

(D) Dhr. W. Smit - DEL vereniging/kerkdienst


19 mei 2019

09.30

(D) Ds. F.C. van Dijke

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk

(D) Mw. L. Kolmus - met tolk

10.30

Dordrecht NGK Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Voorganger

14.00

Groningen Oosterkerk

(D) Ds. M. Visser

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Ds. I. de Graaf - met tolk

09.30

Leeuwarden De Schakel

(C) Voorganger - met tolk

10.00

Rotterdam-Centrum Rehobothkerk (Benedenzaal

(D) Dhr. J.A. Jongeneel

10.00

Voorburg Koningkerk

(C) Ds. E. van der Wolf-Kox - met tolk

10.00

Zoetermeer Perron 1

(D) Ds. A.D. Poortman


24 mei 2019

19.00

Leeuwarden Greunshiem

(C) Voorganger - met tolk - vanaf 18.30 uur koffie en thee


25 mei 2019

15.15

Hoogeveen Het Oor

(D) Dhr. C. Ippel


26 mei 2019

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk

(D) Mw. T. Meijer - met tolk

10.00

Colmschate Ichtuskerk

(C) Ds. A. Dingemanse

10.00

Delft Vierhovenkerk (Consistoriezaal)

(D) Ds. E. Dibbets-van der Roest

10.30

Dordrecht NGK Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Dhr. W. Smit

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Ds. W. van der Schee - met tolk

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk (kerkzaal)

(C) Ds. F.C. van Dijke

09.30

Noordeloos Ontmoetingskerk

(C) Mw. D.M. Rietveld-Hup

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk


30 mei 2019

Hemelvaartsdag

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. A.D. Poortman - Oecumenische Dienst


1 juni 2019

15.00

Gorinchem Johanneskerk

(D) Mw. D.M. Rietveld-Hup


2 juni 2019

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk

(D) Dhr. J.A. Jongeneel

10.30

Dordrecht NGK Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Mw. C.M. Veldhuizen

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Voorganger - met tolk

14.30

Leerdam Dr. Reilinghplein

(C) Voorganger - met tolk - Openluchtdienst

09.30

(C) Ds. H.I. Methorst - met tolk

09.30

Reeuwijk-Brug Ichthuskerk

(C) Ds. M.A. Tekelenburg - met tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

(C) Ds. B.M.H. van Drongelen - met tolk

09.30

Wissenkerke Opstandingskerk

(C) Ds. J.F. Kievit

11.30

Woerden Kapel Weddesteyn

(D) Voorganger

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk

17.00

Zwolle Jeruzalemkerk

(C) Ds. M. Visser - Vijf-Provinciëndienst


8 juni 2019


9 juni 2019

Pinksteren

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk bovenzaal

(C) Ds. T.H. Hibma - met tolk - H.A.

10.30

Dordrecht NGK Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. F.C. van Dijke en Pastor M. Broesterhuizen - Oecumenische Dienst

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Dhr. W. Pantjes

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D) Ds. A. van Egmond - met tolk

09.30

Monster Herv. Gemeente Kerk

(C) Voorganger - met tolk

09.30

Noordeloos Ontmoetingskerk

(C) Ds. A. Driebergen - met tolk

10.00

Voorburg Koningkerk

(C) Ds. J.T. van der Wolf - met tolk - IC Den Haag en Zoetermeer


15 juni 2019

13.00

Rotterdam-Zuid Breepleinkerk

(D) Dhr. J.A. Jongeneel - DEL vereniging/kerkdienst


16 juni 2019

09.30

(D) Ds. B. Bootsma

10.00

Amsterdam-Noord Bethelkerk

(D) Dhr. W. Pantjes

10.30

Dordrecht NGK Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

15.00

Dorkwerd Hervormde Kerk

(C) Ds. M. Visser

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. K.D. Smit - met tolk

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Ds. D. Jongeneel - met tolk

09.30

Leeuwarden De Schakel

(C) Voorganger - met tolk

10.00

Montfoort De Rank

(C) Ds. F.C. van Dijke

10.00

Rotterdam-Centrum Rehobothkerk (Benedenzaal

(D) Mw. H. Kramer-de Jong

10.00

Voorburg Koningkerk

(C) Ds. E. van der Wolf-Kox - met tolk

10.00

Zoetermeer Perron 1

(D) Mw. C. Veldhuizen


22 juni 2019

15.15

Hoogeveen Het Oor

(D) Ds. T.K. Kwint - met tolk


23 juni 2019

09.30

Bruchem NH Kerk

(C) Ds. A. van Zetten - met tolk

10.00

Delft Vierhovenkerk (Consistoriezaal)

(D) Dhr. J.A. Jongeneel

10.30

Dordrecht NGK Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Voorganger - met tolk - RKK-dienst

10.00

Heerhugowaard De Ontmoetingskerk

(C) Voorganger - met tolk

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Dhr. H. Reitsema - met tolk

10.00

Leiderdorp Scheppingskerk

(D/C) Voorganger - met tolk

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk


29 juni 2019


30 juni 2019

10.00

Amsterdam De Opgang

(C) Ds. M. van Leerdam en Dhr. W. Pantjes - met tolk - dienst met Nieuw West

09.30

Bodegraven Ontmoetingskerk

(C) Ds. A.P. Tack - met tolk

10.30

Dordrecht NGK Open Hof

(C) Voorganger - met tolk - H.A.

10.30

Ede De Gelderhorst

(D) Ds. A.D. Poortman - H.A.

10.00

Groningen Clubhuis voor Doven

(D) Ds. E. de Vries - met tolk

10.00

Katwijk Het Anker

(D) Dhr. G.P. de Best - met tolk

10.00

Rotterdam-Centrum Rehobothkerk (Benedenzaal)

(D) Mw. C.M. Veldhuizen

16.00

Rouveen Hersteld Herv. Kerk

(C) Ds. M. Visser

09.45

Zoetermeer De Lichtzijde

(C) Voorganger - met tolk